UŞAK MHP’DE MUHTEREM EROL’DA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI….

UŞAK MHP’DE MUHTEREM EROL’DA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI….

 

Uşak ’ın   Burak Sürücü Kurslarının sahibi Muhterem Erol dün itibari ile MHP Genel Merkezine Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Muhterem Erol adaylık konusunu uzun zamandır değerlendirdiğini ve partili arkadaşlarının da ısrarı ile aday adaylığı başvurusunu yaptığını söyledi.

Muhterem EROL la birlikte adaylık başvurusunu yapan ve adı geçenler 5 isim oldu EROL çevresince ve sakin bir kişilik olarak tanındığı söylenir .

Diğer adayları da kısaca tanıyacak olursak İsmail YILDIRIM  diğer adaylara göre halk tarafından pek tanınan bir isim olarak karşımıza çıkmıyor sadece teşkilat içi ve biraz da genel merkez ağırlığı  olan  bir isim olarak karşımıza çıkıyor .

M. Fatih ERDOĞAN ise geçtiğimiz 24 haziran genel seçimi döneminde mv adayı olarak belirlenmiş fakat halk tarafından hem tanınmadığı hemde pasif bir kişilik te olduğu söylemleri halk  arasında konuşulan Erdoğan ın pek de şanşlı olduğu söylenemez.

Gelelim son iki isme daha öncede parti il başkanlığı yapan avukat Alpay ÖZGÜR geçtiğimiz seçimde de CAHAN karşısında rakiplerin arasında en fazla oy alan isim oldu  fakat sonra parti içi çekişmeler sonucunda ihraç edilmişti şimdi ise müracaatını genel merkeze yapacağı söyleniyor ama bu isminde halk tarafından bu seçimde biraz işiniz zor olduğu söylenmekte .

Bir diğer isim de son olarak geçtiğimiz dönemde belediye başkanı özel kalem olarak görev yapan Tuncay AKBULUT hem görev süresince halkla iç içe olması hem belediyede olması nedeni ile sorunları ve yapılması gerekli yolu iyi bildiğinden vede en az iki yıldır sahada olması ve seçim çalışmaları yapması  düğün cenaze hastane her zaman ve heryerde halk la iç içe olan AKBULUT diğer adaylara göre daha şanlı gibi görünüyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir