UŞAK SAADET’DEN PATENT ŞEHİR PROJESİ…

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, parti binasında kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Saadet Partsisi Uşak Belediye Bakan Adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Dağgezen ve İl Başkanı Hüseyin Çakmak ,SP Uşak İl Teşkilatının sabah kahvaltısında basın ile bir araya geldi. SP. Uşak İl Başkanı Hüseyin Çakmak, yaptığı açıklamada Saadet Parti’sinin Uşak’ta Belediye Başkan Adayını belirledikten sonra hızlı bir şekilde seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi. Çakmak, ‘’Dürüst Başkan Dürüst Yönetim” sloganı ile seçim çalışmalarını yürüttüklerini, maalesef siyasette şartlar bu noktaya geldi, dedi.

Başkan Adayı İbrahim Dağgezen’de toplantıda projeleri hakkında bilgi verdi Belediye Başkanı seçildiğim takdirde Uşak’ı patent şehri yapacağız. Oluşturacağımız bilim atölyelerinde gençlerimiz yeni ürünler geliştirecek, bunlarla Uşak’ı tanıtacağız. Kentin ulaşım ve otopark sorununun çözümü bizde. Akıllı ışıklandırma sistemleri ile trafiği düzenleyecek, parkların altına otoparklar yapacağız. Kentin yatay mimaride gelişmesini sağlayacağız.

Özellikle geri kalmış kuzey kesimin gelişmesi için çalışmalarımız olacak. Biz kentin yarınını değil önündeki 50 yılını planlayacağız. Kenti hep beraber şeffaf yöneteceğiz” şeklinde konuştu. Dağgezen, SP amblemli yaka rozetini çıkararak yerine Türk Bayrağı taktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir