İYİ PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUHAMMET GÜR UŞAK’LILARA TEŞEKKÜR ETTİ…

İYİ PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUHAMMET GÜR UŞAK’LILARA TEŞEKKÜR ETTİ…

Özel bir kanal a verdiği Röportaj’da 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’den Uşak Belediye Başkan adayı olan ve az bir farkla seçimi kaybeden İnşaat Mühendisi Muhammet Gür  Kanal 58 i Genel Müdürü Adem Erdağı ve Uşak Haber Koordinatörü Alaattin Karahan’ı konuk etti .

 Bana bu imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim dedi  zor bir süreç yaşadık yaklaşık 4 aydan fazla sahada idik  iyisi ile kötüsü ile  uşak ımıza teşekkür ediyorum sicimi kazanan Ak Partili Mehmet çakın ı da tebrik ediyorum ve şehrimize hayırlı görevler yapmasını temenni ediyorum  ve yüksek seçim kurulundan sonuçlar açıklanınca da kendisini aradım ve tebrik ettim  .

  Sürece baktığımızda ciddi projelerle sahaya çıktık ve halkımızdan teveccühler kazandık. Ve sonuca baktığımızda seçimi biz son üç günde kaybettik ve Ağrı kökenli bir arkadaşımızın  üzerinden yürütülen kampanya sonucunda istedikleri sonuca ulaştılar ve bunlardan da bir ders çıkartmak lazım  ve bizde bu dersi, çıkarttık .

Her şeye rağmen seçim olumlu bir ortamda geçti bizi dualarla karşıladılar bizden daha çok üzülen arkadaşlar oldu  bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim  haklarını helal etsinler dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir