Uşak Belediyesine Genç Ve Tecrübeli Meclis Üyesi Aday Adayı…

Uşak Belediyesine Genç Ve Tecrübeli Meclis Üyesi Aday Adayı…

31 Mart yerel seçimleri için süreç hızla devam ederken Ak Parti’de Aday Adayları birer birer belirlenirken Ak Partide  teşkilat içerisinde uzun zamandır  görev alan ve de kuruluş aşamasından bu zamana kadar teşkilatın verdiği hiçbir görevden kaçmayarak her zaman teşkilatın izinde görevlerini gönüllülük esası çerçevesinde çalışmalara katılan Başakçıoğlu 31 Mart seçimlerinde Uşak Belediyesi meclis üyeliği için Ak Parti den Aday Adaylığı başvurusunu yaptı .Böylelikle Belediye meclisi üyelikleri için ortam biraz daha hareketlenirken Ak Kadrolar diğer partilere oranla elit tecrübeli ehil bir liste ile sahaya çıkacağa benziyor bu kadrolarla Belediye Başkan Adayı Mehmet ÇAKIN ın eli biraz daha kuvvetlenirken seçimlerde tecrübeli dinamik kadro ile uşak belediyesinin tekrardan Ak partili bir başkanla devam edeceği görünmekte .

Peki Aday Adaylığı başvurusunu yapan Ersoy BAŞAKÇIOĞLU Kimdir.

Uşak Merkez 1983 doğumlu.Evli iki çocuk babası ve öğrenci yurdu işletmekte. İlk ve orta öğretimini Uşak’ta tamamladı. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda bitirdi. Şu an halen Uşak Üniversitesi Spor Ana Bilim Dalında Tezli Yüksek lisans/Master eğitimine ve kamu yönetimi bölümüne devam etmektedir.

Siyasi hayatın da Ak parti kurulduğundan beri  bir çok görevde yer almıştır, Bunların arasında;İl yönetim kurulu üyeliği,  İl sekreterliği, Tanıtım ve Medya’dan sorulu il başkan yardımcılığı ve İnsan Hakların’dan sorumlu il başkan yardımcılığı görevleri de bulunmaktadır. Halen Uşak Müsiad şubesi kurucu üyesidir.

Uşak Belediyesine Genç Ve Tecrübeli Meclis Üyesi Aday Adayı…” için bir yorum

  • 14 Aralık 2018 tarihinde, saat 17:55
    Permalink

    tam at hırsızı 😀

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir