UŞAK DİYABETLİLER DERNEĞİ DİYABETLİ ÇOCUKLAR YARAINA KERMES DÜZENLEDİ…

UŞAK DİYABETLİLER DERNEĞİ DİYABETLİ ÇOCUKLAR YARAINA KERMES DÜZENLEDİ…
UŞAK Diyabetliler derneği 15 Temmuz şehitler Meydanı’ndaki park ta Bir Bilgi veren Uşak Diyabetliler derneği Başkanı Sercan Bozer Diyabetli çocukların kullandıkları şeker ölçüm cihazlarının sgk tarafından ödenmmesinden dolayı çocukların bu cihazları alabilmeleri için düzenlediklerini açıkladı.

Kermes’ide bundan dolayı düzenlediklerini belirten Bozer Bu Cihaz 180 lira asgari ücretli bir baba evi kira iki de çocuk okutuyorsa bu cihaz ı karşılama gibi bir şansı olmuyor bizde bundan dolayı alt gelir seviyesindeki ailelerimize destek olmak amacı ile böyle bir çalışma düşündük 10 onbeş tane esnaf olarak bu çocuklarımıza destek için bir araya geldik buradaki kermesimize destek olmak isteyen tüm halkımızı bekliyoruz dedi. Daha sonrada dernek faaliyetleri hakkında da bilgi veren Bozer sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz olacak dedi.


kermes içinde uşak üniversitesinden de öğrenci topluluğu sosyal sorumluluk çerçevesinde diyabetli çocuklar için buradayız ve sponsorluklarla ve elimizden geldiği kadar 3 arkadaş getirdiğimiz ürünlerle çocuklarımıza destek olmak için buradayız dediler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir